Ko darīt Dīķsalās?

Dīķsalās nav milzīgu kalnu, strauju upju vai citu apbrīnojamu pasaules skatu, taču ir saglabāta ekoloģiska vide, plašas teritorijas pastaigām un laukumi dažādām sporta aktivitātēm. Dīķsalās var baudīt mieru un klusumu, putnu un sienāžu "sarunas" diennakts garumā. Sēžot ūdens kublā varēsiet vērot zvaigznes un priecāties par to par ko mūsu senči ir priecājušies izsenis - par vienkāršo.....

Maverick 131 Hp bagija noma

Bagiju noma 50 Eur/30minūtes. Ir pieejamas divas trases un divi bagiji: pa mežu un pa tīrumu. Tiek nodrošināts drošības ekipipējums - ķiveres. Nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība. Instruktāža 10 minūtes. Nomas laiks jāsaskaņo iepriekš.

1
traxter xmr
IMG_8782
IMG_3853
DSCN7197
IMG_5220
3844_Brivdiens_laukos_30.08.2013__111
20140906_125330
Makšķerēšana

 Makšķerēšana Dīķsalās ir maksas pakalpojums, jo zivis patiešām ir!!! Karpas, līņi, karūsas, amūri, ofras. Karūsas ķeras īpaši labi, to ir daudz. Karpas aptuveni 2kg lielas.

Cenas:

5 Eur/makšķere - drīkst paturēt 2 kg zivis.

 

 

Šaušana ar loku un arbaletu

Šaušana ar loku 10 Eur/h

Šaušana ar arbaletu 20 Eur/h

(inventārs un mērķi tiek nodrošināti)

 

Sporta laukumi

Teritorijā atrodas 2 futbola laukumi, 3 pludmales volejbola laukumi, bērnu rotaļu laukums. 2019.gadā tiks izveidots basketbola laukums. 

 

Distanču slēpošana

Ziemas mēnešos Dīķsalās parasti ir sniegs, kas ļauj izbaudīt ziemas priekus, slidošanu Dīķsalu dīķos un distanču slēpošanu.

Distanču slēpošana

Ziemas mēnešos Dīķsalās parasti ir sniegs, kas ļauj izbaudīt ziemas priekus, slidošanu Dīķsalu dīķos un distanču slēpošanu.

Pastaigas, pļavas, mežš

Dīķsalas ir unikāla vieta kur var baudīt neskartu dabu. Kopā aptuveni 60 hektāri pļavu un mežu. Pļavās varēsiet pastaigāties - atsevišķi apgabali netiek pļauti vairākus gadus, tajos aug visdažādākie pļavu augi. Meži rudenī ir pilni ar sēnēm. Dīķsalas ir tik tuvu dabai, ka periodiski ēkas tuvumā varēsiet aplūkot stirnas, lapsas, jenotus, mežacūkas un citus Latvijas meža zvērus.

Sporta spēles un nometnes

Dīķsalas ir piemērotas lielu sporta spēļu organizēšanai.  Teritorija ir ļoti plaša, aptuveni 20 hektāri teltsvietām un dažādām sporta aktivitātēm. Mums ir pieredze gan sporta spēļu rīkošanā gan arī bērnu nometņu organizēšanā.

 

Bērniem

Bērniem ir iespēja rotaļāties bērnu laukumā un smilšu kastē, kurā atrodas dažnedažādas rotaļlietas. Vecāku pavadībā varēs baudīt ūdenspriekus dīķos, kuru krasti ir sekli, speciāli izveidoti priekš peldēšanās.

Katamarāna noma

Katamarāna noma 2 Eu/h